Pakiety

NOWOŚĆ! PAKIETY DODATKÓW DO PROJEKTU DOMU HomeKONCEPT

 

Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z najnowszą propozycją naszej Pracowni!

PAKIETY HomeKONCEPT to trzy atrakcyjne zestawy zawierające najbardziej przydatne i najchętniej wybierane przez naszych klientów dodatki do projektów. W zależności od wybranego zestawu, w każdym z nich znajdziesz materiały niezbędne w trakcie przygotowania i realizacji Twojej inwestycji. Zamawiając dowolny pakiet razem z gotowym projektem domu HomeKONCEPT, zaoszczędzasz na zakupie pojedynczych dodatków!

Pakiety

projekt w pdf - część architektoniczna (-)
dziennik budowy (15 zł)
teczka na projekt (50 zł)
tablica budowy (50 zł)
charakterystyka energetyczna (-)
wysyłka kurierem DHL (20 zł)

roczna prenumerata "Ładny Dom" (100 zł)
premium access Home Profit (219 zł)
szczegółowy kosztorys inwestorski (350 zł)
dodatkowy egzemplarz projektu (350 zł)

dwa wybrane dodatki, w tym np. garaż (do 1400 zł)
rabat 10% do HomeKONCEPT.shop (-)
rabat 20% na gotowy projekt ogrodu (-)

CENA
BASIC
135 zł 30 zł
ZYSKUJESZ 105 ZŁ
HOME
1154 zł 490 zł
ZYSKUJESZ 664 ZŁ
PREMIUM
2554 zł 990 zł
ZYSKUJESZ 1564+ ZŁ

Jeśli zależy Ci na prostym starcie – wybierz podstawowy PAKIET BASIC, który ułatwi Ci rozpoczęcie budowy. Skompletowaliśmy w nim materiały niezbędne na każdej budowie m. in. tablicę informacyjną, dziennik budowy domu, czy praktyczną teczkę na dokumentację projektową. W zestawie znajdziesz również projekt architektoniczny w formacie PDF i charakterystykę energetyczną, a pakiet zostanie wysłany na wskazany przez Ciebie adres w cenie!

Wartość poszczególnych dodatków PAKIETU BASIC wynosi 135 zł, natomiast w zestawie z projektem tylko 30 zł.

PAKIET HOME przeznaczony jest dla inwestorów, którzy planują budowę domu z kosztorysem w ręku, chcą pogłębiać wiedzę budowlaną przekazywaną przez ekspertów magazynu Ładny Dom i planują korzystać z atrakcyjnych rabatów dostępnych dla posiadaczy karty Home Profit. Dodatkowy (piąty) egzemplarz projektu HomeKONCEPT dołączony do zestawu, będzie z pewnością miłą pamiątką po zakończonej inwestycji.

Wartość poszczególnych dodatków PAKIETU HOME wynosi 1 154 zł, natomiast w zestawie z projektem tylko 490 zł.

Najbardziej rozbudowany PAKIET PREMIUM pozwala dostosować gotowy projekt domu do potrzeb inwestora. Jego zawartość można dowolnie konfigurować wybierając dwa różne dodatki np: projekt ogrzewania pompą ciepła oraz projekt garażu wolnostojącego. Decydując się na ten pakiet zaoszczędzasz także na zakupach w sklepie z nowoczesnym wyposażeniem wnętrz www.HomeKONCEPT.shop oraz zamawiając gotowy projekt ogrodu.

Wartość poszczególnych dodatków PAKIETU PREMIUM wynosi 2 554 zł, natomiast w zestawie z projektem tylko 990 zł.