Pakiet Premium

Pakiet PREMIUM jest pakietem dodatków dla Inwestora wymagającego, który potrzebuje pełnego pakietu obsługi wraz z dodatkami do projektu, jak projekt ogrzewania pompą ciepła, czy garażu wolnostojącego. Ponadto zyskuje unikalne dostępy do promocji, niedostępnych w sprzedaży. Za 850 zł otrzymujesz:

  • Aż dwa dowolnie wybrane przez ciebie dodatki do wybranego projektu domu! Możesz wybrać zarówno projekty dodatkowych instalacji, jak ogrzewanie kotłem na paliwo stało, ogrzewanie pompą ciepła, ogrzewanie podłogowe, ale także jeden z 4 projektów garaży wolnostojących, czy kolejny jeden dodatkowy egzemplarz projektu. Sam decydujesz, czego potrzebujesz! (o wartości nawet 1200 zł)
  • Kupon rabatowy o wartości 10% do naszego sklepu homekoncept.shop – dedykowany specjalnie dla Ciebie kod rabatowy daje Ci możliwości skorzystania z rabatu przez 2 lata od momentu zakupu projektu, czyli zyskujesz czas na namysł i swobodę w wyborze materiałów wykończeniowych do wnętrza Twojego wymarzonego domu HomeKONCEPT. Rabat dotyczy produktów nieprzecenionych i nie łączy się z innymi promocjami (o wartości: od Ciebie tylko zależy, ile na tym zaoszczęśdzisz!)
  • Kupon rabatowy o wartości 20% na gotowy projekt ogrodu do wybranego przez Ciebie projektu domu. Unikatowy bon daje Ci aż rok czasu na decyzję, kiedy skorzystasz z dodatkowej zniżki od ceny standardowej. Warto pamiętać o nowoczesnym, funkcjonalnym i eleganckim wykończeniu ogrodu i przestrzeni dookoła Twojego domu HomeKONCEPT (wartość zniżki, to min. 400 zł!)

Za 850 zł otrzymujesz pakiet dodatków o standardowej wartości minimum 2649 zł, czyli oszczędzasz minimum 1799 zł, a jeśli skorzystasz z kodu rabatowego w naszym sklepie homekoncept.shop, to może to być jeszcze więcej! Czy już wybrałeś swoje ulubione wnętrze domu HomeKONCEPT?