OknoPlus

Tam, gdzie praca łączy się z pasją, rodzi się jakość. Dlatego dziś, OknoPlus to nie tylko wiodący producent stolarki okiennej i drzwiowej o ponad 20-letnim stażu w branży, ale przede wszystkim zespół profesjonalistów, którzy każdego dnia inspirują się wzajemnie, wymieniając się wiedzą, pomysłami oraz doświadczeniem.

Okna unikatowe

W dobie procesów globalizacji i komercjalizacji z dystansem podchodzimy do masowej produkcji, mając na uwadze indywidualne potrzeby coraz bardziej świadomych Klientów. Cenimy sobie nie tylko wysoką estetykę, ale też podwyższone wymagania energooszczędności oraz poziom wykonania stolarki, która zostaje z nami przez długie lata. Tworząc nasze okna i drzwi przyświeca nam jeden cel: zapewnić Klientowi takie rozwiązania, z których chętnie skorzystalibyśmy sami.

Wyprzedzamy oczekiwania

OknoPlus jest najlepszą firmą w Polsce, wprowadzającą innowacje w branży okiennej na rynek (wg rankingu Mistrz Innowacji Winkhaus). Wyjątkowe okna OknoPlus można zamówić w ponad 40 salonach w całym kraju oraz w 14 kolejnych poza granicami Polski.

Produkty wysokiej klasy

Morlite, SwissForm, NorskStil, Genesis, Star, Superial – to czołowe produkty marki, osiągające najlepsze współczynniki energetyczne w branży. Ukryte skrzydło, okno narożne czy drzwi przesuwne to najmodniejsze rozwiązania architektoniczne dostępne w OknoPlus. Poszukiwanie nowych rozwiązań pozwala firmie na przygotowywanie jednych z największych okien na rynku, osiągając efekt rozświetlenia domu promieniami słonecznymi przy zachowaniu naturalnego ciepła.

Więcej światła, więcej ciepła, więcej okna – OknoPlus

www.oknoplus.com.pl homekoncept@oknoplus.com.pl 12 2775 880