New-House

New-House zajmuje się kompleksową budową domów od 1991 roku. Specjalizujemy się w technologii murowanej z wykorzystaniem cegły silikatowej, ceramicznej oraz gazobetonu. Wybudowaliśmy już ponad 1500 domów jednorodzinnych! Nasza firma składa się z wykształconych pracowników z dużym doświadczeniem zawodowym – większość współpracuje z nami od wielu lat. Są wśród nich osoby z dziesięcio-, a nawet z dwudziestoletnim stażem! To właśnie zaufani pracownicy są podstawą wysokiej jakości realizacji. Ich praca oraz korzystanie z bardzo dobrych materiałów sprawiają, że jesteśmy w stanie zapewnić naszym klientom dziesięcioletnią gwarancję na całą realizację!

Budowa domu z firmą New-House to realizacja poprowadzona od A do Z. Pomagamy naszym klientom już na etapie poszukiwania działki. Ułatwiamy proces uzyskiwania pozwolenia na budowę oraz wykonujemy przyłącza budowlane. Budujemy dom do stanu surowego oraz zapewniamy wykonanie prac deweloperskich i prac pod klucz. Budowa domu do stanu deweloperskiego w naszym wykonaniu to tylko sześć miesięcy, natomiast budowa pod klucz to zaledwie dziewięć miesięcy. Po zakończonej budowie oferujemy również wykonanie zagospodarowania terenu – nasadzenia, podjazd, ogrodzenie itp. Jeżeli zastanawiają się Państwo ile będzie kosztować budowa domu, zapraszamy do skorzystania z kalkulatora budowlanego, który jest dostępny na naszej stronie: www.new-house.com.pl.

Współpraca z New-House to gwarancja satysfakcji – nasze realizacje są terminowe i solidne. Sprawiamy, że budowa domu to dla inwestora spokojny czas – odpowiedzialność za całą realizację jest po naszej stronie.

Zapraszamy do współpracy – działamy na terenie całej Polski!

Wyceń budowę domu >>>

www.new-house.com.pl kontakt90@new-house.com.pl +48 504-125-130