Pochwal się swoim domem i wygraj nagrody

Wyślij zdjęcie swojego domu HomeKONCEPT i wygraj nagrody w konkursie fotograficznym.

KONKURS FOTOGRAFICZNY

Pochwal się swoim domem i wygraj nagrody!

Wiosna rozkwitła już milionem barw. Poranki na tarasie umilają nam ciepłe promienie słońca, śpiew ptaków i kwiaty kwitnące w ogrodzie. Oczarowany tym pięknem, podziwiasz swój dom z pełnym zachwytem… Czy nie jest to idealny moment aby pochwalić się nim szerszemu gronu?

Weź udział w corocznym konkursie fotograficznym! Zrób zdjęcia swojego wykończonego domu HomeKONCEPT i wyślij nam najpiękniejsze ujęcia jego elewacji, ogrodu i wnętrz. Zainspiruj nas i innych – niech budowa domu HomeKONCEPT będzie naszą wspólną wspaniałą przygodą.

Konkurs na realizację domu według projektu HomeKONCEPT „Wyślij nam zdjęcie swojego domu HomeKONCEPT” trwa od 8 do 31 maja 2020 r. Autorów najpiękniejszych zdjęć nagrodzimy:

I miejsce: Huśtawka Cocoon od Miloo Home – SPRAWDŹ NAGRODĘ
II miejsce: Ogrzewacz gazowy Umbrella od Kratki.pl – SPRAWDŹ NAGRODĘ
III miejsce: Palenisko ogrodowe Tafira Square od Miloo Home – SPRAWDŹ NAGRODĘ

  Dodaj swoje najlepsze zdjęcia:

  [dropuploader* dropuploader-111 limit:5000000 count:20 filetypes:jpg|png multiple ajax]

  Podaj niezbędne informacje oraz swoje dane:


  Nazwa projektu domu (wymagane)  Akceptuję regulamin konkursu << regulamin >>  W celu umożliwienia przeprowadzenia konkursu fotograficznego HomeKONCEPT i zgodnie o obowiązującym prawem - wymagana jest zgoda każdego uczestnika konkursu dotycząca przetwarzania danych osobowych przez HomeKONCEPT Sp. z o.o.S.k. z siedzibą przy ul. Grzegórzeckiej 67F/1 w Krakowie 31-559 - jako Administratora Twoich Danych Osobowych. Zgodnie z art. 13 ust. 1−2 rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z 27.04.2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) (Dz.Urz. UE L 119, s. 1)

  Zapisz