Klarsan – inżynieria uzdatniania wody

Klarsan to polska firma działająca na terenie całego kraju od 2007 roku. Oferta obejmuje kompleksowe usługi z zakresu uzdatniania wody w gospodarstwach domowych oraz przemyśle. Wśród najważniejszych usług można wymienić: przeprowadzanie analizy wody oraz testów obciążeniowych, dobór właściwej metody uzdatniania oraz produktów, montaż, serwis.

Kompleksowe usługi z zakresu uzdatniania wody

Firmę Klarsan tworzy doświadczona ekipa ekspertów o ogromnej wiedzy w zakresie inżynierii uzdatniania wody. Zadaniem firmy jest przystosowanie wody do potrzeb klientów indywidualnych oraz komercyjnych. Firma Klarsan zajmuje się przygotowaniem wody do celów: przemysłowych, socjalno-bytowych, medycznych, rekreacyjnych.

Wartości, które towarzyszą w codziennym działaniu to przede wszystkim duże doświadczenie oraz wiedza. Eksperci starają się oferować rozwiązania do potrzeb, a do tego najbardziej wygodne w użytkowaniu, wydajne i ekonomiczne. Każde zlecenie jest traktowane z taką samą uwagą i zaangażowaniem. Firma Klarsan stawia na rozwiązania najwyższej jakości. Z tego właśnie względu współpracuje z najlepszymi producentami z branży uzdatniania wody. Oferowane komponenty pochodzą od znanych firm, takich jak: włoski Atlas Filtri, belgijski Cintropur czy amerykański Clack. Każde rozwiązanie, zanim zostanie wprowadzone do oferty, jest dokładnie testowane. Równie istotna jest współpraca i komunikacja. To wszystko sprawia, że wszelkie podejmowane projekty zawsze są zgodne z najwyższymi standardami.

Jak wygląda współpraca?

Przebieg współpracy jest uzależniony od potrzeb Klienta i dopasowywany do jego oczekiwań. Pierwszym etapem jest wstępny wywiad, ustalenie potrzeb, wizja lokalna. Klarsan dysponuje własnym laboratorium, w którym przeprowadzana jest analiza wody oraz testy obciążeniowe. Tworzone są projekty stacji uzdatniania wody, dokumentacja. Firma oferuje także usługi z zakresu:

  • montażu
  • serwisu
  • konserwacji
  • szkoleń z zakresu obsługi i kontroli stacji uzdatniania wody

Dla domu i przemysłu

Firma Klarsan zwróciła uwagę na potrzebę rozdzielenia działalności związanej z przemysłem oraz gospodarstwami domowymi. Tak doszło do powstania dwóch marek. Klarsan zapewnia rozwiązania wyłącznie na potrzeby przemysłowe, z kolei marka Ecoperla to oferta opracowana specjalnie z myślą o gospodarstwach domowych.

Ecoperla – piękno czystej wody

Ecoperla to marka zapewniająca kompleksowe rozwiązania stworzone z myślą o polskich gospodarstwach domowych, wygodzie użytkowania i spełnieniu oczekiwań względem jakości wody. Oferta obejmuje filtry kuchenne, filtry na cały dom oraz całą gamę akcesoriów wspomagających działanie urządzeń. Produkty są przede wszystkim wydajne, funkcjonalne, nowoczesne, ekonomiczne, trwałe i efektywne. Powstają na terenie Europy z dbałością o najdrobniejsze szczegóły, posiadają niezbędne certyfikaty, atesty. Większość z urządzeń wyposażonych jest w specjalne systemy wspierające prawidłowe działanie oraz bezpieczeństwo. Wśród produktów między innymi:

  • Zmiękczacze wody
  • Stacje wielofunkcyjne
  • Odżelaziacze wody
  • Odmanganiacze wody
  • Kolumny węglowe
  • Kolumny filtracyjne

Rozwiązania na miarę potrzeb!

Woda w Twoim domu może być w pełni komfortowa podczas użytkowania i przynosić wiele korzyści! Efekty na miarę potrzeb i nowoczesnego gospodarstwa domowego osiągniesz z odpowiednio dobraną metodą uzdatniania wody. Eksperci firmy Klarsan służą radą, a szczegółowe informacje dotyczące oferty znajdziesz na stronie internetowej.

 

www.klarsan.pl ; www.ecoperla.pl homekoncept@klarsan.pl 42 279 64 00