ISOVER

Jesteśmy czołowym producentem w dziedzinie wełny mineralnej szklanej oraz skalnej, oferującym kompleksowy wachlarz rozwiązań izolacyjnych dla budownictwa – od domów mieszkalnych, przez obiekty komercyjne, po izolacje techniczne dla przemysłu i energetyki.

Materiały izolacyjne ISOVER przeznaczone są do wszystkich zastosowań: izolacji dachów skośnych (od wewnątrz i zewnątrz budynku), dachów płaskich, podłóg, konstrukcji szkieletowych, fasad wentylowanych, ścian zewnętrznych, a także izolacji kominków, systemów wentylacji i klimatyzacji.

Dostarczamy najlepsze rozwiązania, które podnoszą jakość użytkowania budynków, zapewniają skuteczną termoizolację i komfort akustyczny, a dzięki swym właściwością zabezpieczającym przed ogniem zwiększają bezpieczeństwo pożarowe.

ISOVER to synonim jakości, co potwierdzają liczne nagrody i wyróżnienia takie jak Teraz Polska, Konsumencki Lider Jakości czy TopBuilder. Prowadzimy działalność szkoleniową w ramach własnego Centrum Szkoleniowego w Gliwicach.

Rozwiązania izolacji termicznych i akustycznych ISOVER zostały zastosowane zarówno w wielu prestiżowych obiektach, jak i w setkach tysięcy domów jednorodzinnych.

www.isover.pl