DOMIKON

DOMIKON to nieoceniony lider w sektorze energooszczędnego budownictwa prefabrykowanego.
Spełniliśmy marzenia ponad 300-tu Inwestorów w Polsce i za granicą. Naszym atutem jest szybki czas realizacji – trzy miesiące do stanu deweloperskiego. Domy powstają w polskiej fabryce gdzie wszystkie elementy z niezwykłą precyzją i stałą kontrolą Inżynierów są idealnie łączone a na plac budowy przyjeżdżają gotowe elementy.

Dodatkowo są to ekologiczne i energooszczędne domy.

Czy chcieliby Państwo płacić 1500 zł za ogrzewanie i ciepłą wodę rocznie? Nasz klient spod Krakowa płaci tyle za ogrzewanie i ciepłą wodę domu o powierzchni 150 m².
Posiadamy ponad 20 letnie doświadczenie w budowaniu domów w tej technologii. Zajmujemy się wszystkim kompleksowo- od projektu, przez płytę fundamentową do stanu nawet pod klucz.

Nasze domy są wyjątkowe ponieważ nie tylko dbamy o najwyższe parametry energooszczędne ale również o zdrowie i komfort domowników. I to dlatego m.in. do ocieplenia elewacji używamy tylko wełny mineralnej twardej ponieważ wełna zapewnia idealny mikroklimat i cyrkulację wilgoci.

Z nami zaoszczędzą Państwo czas i pieniądze na eksploatację i dodatkowo otrzymają 30- letnią gwarancję na konstrukcje.

To właśnie jakość, rzetelności, troska o klientów, etyka, a także wiarygodność w prowadzeniu działalności gospodarczej, zostały docenione w ogólnopolskim plebiscycie WIKTORIA – Znak jakości Przedsiębiorców oraz Home Zone Jakość i Niezawodność 2016.
DOMIKON jest firmą cenioną za indywidualne podejście do klienta i do samego projektu . Doświadczenie na rynku budowlanym sprawdzony i odpowiedzialny zespół specjalistów oraz współpraca z wyselekcjonowanymi dostawcami to recepta na sukces, która pozwala realizować firmie DOMIKON każdy projekt z zachowaniem najwyższej jakości i korzystnej ceny. W inwestycjach wybudowanych przez DOMIKON żyje się zdrowo i szczęśliwie. Domikon zrealizuj swoje marzenia z nami.

Domikon Sp. z o.o.
ul. Parkowa 2,
97-216 Czerniewice k. Tomaszowa Mazowieckiego

Zapisz

Zapisz

www.domikon.pl domikon@domikon.pl +48 44 726 04 09