DOM SZYTY NA MIARĘ

To skierowany do inwestorów indywidualnych autorski portal budowlany, prowadzony z pasją przez kobietę – inżyniera i objęty patronatem Warszawskiego Oddziału Polskiego Związku Inżynierów i Techników Budownictwa.

Na łamach domszytynamiare.pl znajdziecie przede wszystkim treści poradnikowe, konkretne rozwiązania, wytyczne wykonawcze oraz budowlane detale, ale nie brakuje też lżejszych materiałów inspiracyjnych, rozmów z ekspertami czy aktualności branżowych. W publikacjach staramy się wychodzić przede wszystkim naprzeciw oczekiwaniom inwestorów. Stawiając się w ich sytuacji, przedstawiamy zagadnienia od strony jak najbardziej praktycznej. Wiemy, że w polskich realiach nie każdy inwestor traktuje kwestie nadzoru na budowie z należytą powagą, nie każdy zdaje sobie sprawę, jak skomplikowany bywa proces budowania. Nasze opracowania nie zastąpią dobrego kierownika budowy, ale na pewno uzupełnią wiedzę budujących.

Nie wskazujemy jednej ścieżki. Raczej drogę dedukcji. Przecież każda budowa to kompromis. Rozwijając świadomość naszych czytelników, pomagamy po prostu wypracować ten, który będzie w danej sytuacji najbardziej optymalny.

Zapraszamy do lektury i życzymy powodzenia!

www.domszytynamiare.pl redakcja@domszytynamiare.pl +48 694 301 378