CREATON Polska Sp. z o.o.

CREATON – marka najpiękniejszych dachówek

CREATON jest marką dachową, która od ponad 130 lat odnosi sukcesy na europejskim rynku. W  Polsce już od dwóch dekad cieszy się uznaniem dekarzy i przez ten czas zyskała zaufanie tysięcy klientów. Dachówki CREATON są produkowane w wielu wzorach i dostępne w bogatej gamie kolorystycznej. Są synonimem najlepszego designu, doskonałej funkcjonalności i długiej żywotności.

Dzięki wykorzystaniu najlepszych surowców, zastosowaniu nowoczesnych technologii oraz ciągłego doskonalenia procesu produkcyjnego – produkty CREATON charakteryzują się najwyższą jakością. Aktualnie w ofercie marki CREATON  dostępnych jest 29 modeli dachówek ceramicznych i cementowych, a gama kolorów i powierzchni pozwala na uzyskanie aż 247 kombinacji.

W ofercie marki CREATON znajdziemy również bogatą ofertę systemów funkcyjnych, różnych akcesoriów oraz dodatków. Pozwalają one na estetyczne wykończenie konstrukcji dachowej, skuteczną wentylację oraz komunikację z kominem. Zapewniają trwałość dachu i gwarantują bezpieczeństwo osób mieszkających w domu.

Produkty CREATON przez wiele lat zachowują swoje walory techniczne, dzięki czemu będziemy mogli zachwycać się dachem przez długi czas.

Zalety marki CREATON

  • JAKOŚĆ bogate doświadczenie i najlepsze rozwiązania

Ponad 130 lat obecności marki CREATON na europejskim rynku zaowocowało wypracowaniem najlepszych rozwiązań. Połączenie bardzo bogatego doświadczenia z nowoczesną technologią produkcji daje gwarancję jakości oferowanych produktów.

  • EKOLOGIA – działania z myślą o przyszłych pokoleniach

Prowadzenie zrównoważonego biznesu oraz ograniczanie negatywnego wpływu procesu produkcji na środowisko, to obecnie jedne z najważniejszych priorytetów działalności marki CREATON.

  • ESTETYKA – inspirująca gama modeli, kolorów i powierzchni

Produkty CREATON wyróżniają się na rynku estetyką i designem. Są w maksymalnym stopniu odporne na zjawisko „starzenia się” dachu spowodowane negatywnym wpływem środowiska.

  • BEZPIECZEŃSTWO – gwarancja funkcjonalności i zalet technicznych

Oryginalne rozwiązania systemowe czynią dach nie tylko pięknym, ale również bezpiecznym. Liczne udogodnienia techniczne zwiększają precyzję i łatwość montażu. Produkty spełniają wszystkie wymogi norm i przepisów budowlanych.

 

www.creaton.pl biuro@creaton.pl 32 624 95 00