Buduj z DOM 3 E i HomeKONCEPT!

Buduj z DOM 3E i HomeKONCEPT!

DOM 3E zapewnia kompleksową budowę domów, także we współpracy z HomeKONCEPT. Firma zajmuje się każdym detalem od początku do końca. Nie trzeba martwić się o nic!

HomeKONCEPT i DOM 3 E

 

Kompleksowo i komfortowo

Kompleksowa usługa budowy domu składa się z następujących etapów: projekt architektoniczny, dokumentacja i pozwolenia, pomoc w pozyskiwaniu finansowania, budowa do stanu deweloperskiego, ogród i zagospodarowanie terenu. Chcesz znać koszty? Skorzystaj z kalkulatora budowy:

www.dom3e.com/kalkulator/

 

 

Ekologicznie i z gwarancjami

DOM 3E zapewnia gwarancję ceny, terminu i jakości. Domy budowane przez firmę powstają w ekologicznej technologii SYSTEM 3E na bazie naturalnego perlitu. Ściany wzniesione w technologii (z wykorzystaniem elementów 3E) są wolne od wilgoci, pleśni i grzybów. To doskonałe rozwiązanie dla alergików i astmatyków.

 

Szybko i prosto

Metr kwadratowy ściany powstaje w zaledwie… 20 minut! Ściany domku wypoczynkowego 35 m. kw. na zgłoszenie wzniesione mogą być w 5 godzin, a pełnowymiarowego domu 120 m. kw. nawet w 24 godziny. Jak to możliwe? Elementy 3E łączą się ze sobą na zasadzie klinowania. Bez zaprawy i docieplenia. Jednocześnie, wykazują ponadprzeciętne właściwości izolacyjne.

Każdy projekt HomeKONCEPT!

DOM 3E może wybudować dom na podstawie każdego projektu autorstwa HomeKONCEPT. Może też zrealizować inne projekty bądź pomysły indywidualne.

Chcesz znać wybrane projekty? Wejdź na: https://www.dom3e.com/projekty/

 

Ambasador Krychowiak

Ambasadorem DOM 3E jest Grzegorz Krychowiak, znany i lubiany polski piłkarz. Krychowiak wspiera firmę swoją intuicją biznesową i wizerunkiem. Bierze czynny udział w kampaniach promocyjnych i edukacyjnych.

 

Czym charakteryzuje się technologia 3E?

 

Jakie przewagi ma technologia 3E?

 

Zainteresowany? Skontaktuj się z DOM 3E!

Zadzwoń, napisz maila lub wypełnij formularz kontaktowy: www.dom3e.com/kontakt/

 

    Nazwa projektu domu (wymagane)