Bubendorff – inteligentne rolety z funkcją żaluzji

Rolety PREMIUM – gdzie niemiecka solidność łączy się z francuską finezją

Firma Bubendorff to europejski lider w produkcji unikatowych rolet zewnętrznych zasilanych solarnie. Oferuje wyjątkowe produkty, których trudno doszukać się na polskim rynku. 65 lat doświadczenia Bubendorff zapewnia najwyższą jakość, potwierdzoną aż 7-letnią gwarancją na wszystkie części.

Ekskluzywne rozwiązania – gdzie piękno łączy się z funkcjonalnością

Rolety z funkcją żaluzji to bezkonkurencyjny system osłon zewnętrznych na miarę lat 20-tych XXI wieku. Ruchome pióra rolety dają możliwość ochrony domowej prywatności, zachowując jednocześnie dostęp do widoku na zewnątrz. Regulując dostęp światła dziennego do pomieszczeń, uzyskujemy optymalne nasłonecznienie. Silna, odporna na wiatry konstrukcja z blokada antywłamaniową, daje olbrzymią przewagę nad żaluzją zewnętrzną.
To unikalne rozwiązanie generujące oszczędności w ogrzewaniu i schładzaniu domu, poprawiające jednocześnie bezpieczeństwo i komfort mieszkańców.

Napędzane światłem

Zharmonizowany z naturą 🌿 NAPĘD SOLARNY 🌿 to ukłon w stronę ekologii i naszej Planety. Żywi się światłem dziennym i nie potrzebuje żadnego dodatkowego zasilania. Zadziała ZAWSZE w każdych warunkach pogodowych. Nie wymaga, kabli, remontu ani…żadnej dopłaty.

 

 https://inteligentne-rolety.pl/  biuro@inteligentne-rolety.pl  +48 22 872 11 81