Bezpłatne usługi dodatkowe

 

POZNAJ BEZPŁATNE USŁUGI DODATKOWE HOMEKONCEPT

 


DOBÓR PROJEKTU

 

Chcemy mieć pewność, że wybierzesz projekt domu, który spełni wszystkie Twoje potrzeby i marzenia. Dlatego razem z doradcami projektowymi HomeKONCEPT możesz przeanalizować całą naszą ofertę i wybrać swój idealny dom!

 

ANALIZA DZIAŁKI

 

Zanim podejmiesz ostateczną decyzję i kupisz projekt domu, sprawdź czy bez żadnych przeszkód możesz wybudować go na swojej działce. Na Twoje życzenie architekci HomeKONCEPT wrysują projekt w działkę, przeanalizują możliwości dojazdu do domu i zaproponują jego optymalne usytuowanie względem stron świata.

 

ANALIZA

WZ I MPZP

 

Budowa domu to również formalności. Musisz przeanalizować decyzję o Warunkach  Zabudowy lub Miejscowy Plan Zagospodarowania Przestrzennego. Możesz to zrobić wspólnie z naszymi doradcami projektowymi, którzy doskonale wiedzą, co to jest wysokość do linii okapu oraz jak liczyć powierzchnię zabudowy. Sprawdzą, czy wybrany przez Ciebie projekt spełni urzędowe wymagania lub zaproponują alternatywne opcje.

 


Każda rodzina jet wyjątkowa i każda ma jedyne w swoim rodzaju potrzeby.Dlatego jeśli spodobał Ci się projekt domu HomeKONCEPT, a zastanawiasz się nad innym rozmieszczeniem pomieszczeń lub zamianą ich funkcji – skontaktuj się z nami. Razem z naszymi architektami zastanowimy się jak spełnić Twoje marzenia.

 

WIZUALIZACJE

ELEWACJI

 

Wnętrze domu, który wybrałeś spełnia już wszystkie wymagania Twojej rodziny. Zostaje jeszcze elewacja! Masz na nią swój własny pomysł? Opowiedz nam w jakiej kolorystyce chciałbyś zobaczyć swój przyszły dom, a graficy HomeKONCEPT przygotują dla Ciebie poglądowe wizualizacje w alternatywnej elewacji.

 

POMOC

W TRAKCIE BUDOWY

 

Budowa domu to bardzo duże wyzwanie. Jeśli się do niej przygotowujesz lub jesteś w jej trakcie i potrzebujesz wsparcia technicznego – zgłoś się do nas. Zespół inżynierów i doradców techniczych HomeKONCEPT odpowie na wszystkie Twoje pytania i rozwieje wszelkie wątpliwości.