Bezpłatne porady eksperta z firmy Building Companion

 

HomeKONCEPT 44 G1 wariant YTONG to bestseller z naszej kolekcji projektów domów parterowych, idealny na wąskie działki. Kompaktowy dom z garażem o powierzchni użytkowej około 100 m2, urzeka swoją oryginalną elewacją i przemyślanie zaprojektowanym wnętrzem, które w pełni zaspokoi potrzeby czteroosobowej rodziny. We współpracy ze specjalistami z Xella Polska został on dostosowany do systemu budowlanego Ytong Silka Multipor, który umożliwia budowę domu od piwnicy po dach w nowoczesnym i energooszczędnym wydaniu. Wybierając ten projekt oszczędzisz nie tylko na kosztach budowy, ale również na przyszłych kosztach eksploatacji domu. Dostajesz też w pakiecie pomoc od specjalistów z building-companion.pl, serwisu pomagającego budującym dom znaleźć wykonawców oraz paletę bloczków Ytong lub Silka za 1 zł (przy zakupie odpowiednio 19 lub 18 palet bloczków Ytong lub Silka – szczegóły promocji.

 

Serwis building-companion.pl należy do Xella Polska i korzysta z szerokiej wiedzy profesjonalistów z branży budowlanej.

 

Do projektu dołączamy:

    • aktualną i precyzyjną wycenę realizacji stanu surowego zamkniętego – kosztorysy Building Companion konsultowane z wykonawcami i aktualizowane są raz na kwartał przez kosztorysanta Xella Polska. Wszystko po to, by podczas budowy spotkało Cię jak najmniej niemiłych niespodzianek.

    • selekcję 5 ekip budowlanych dobranych spośród ponad 1800 zarejestrowanych w serwisie building-companion.pl. Ekipy możesz też znaleźć sam, korzystając z wygodnej wyszukiwarki. Jeżeli jednak chcesz, żeby pomogli Ci specjaliści z Building Companion – chętnie to zrobią. Świetnie znają wszystkich naszych budowlańców.

    • pomoc eksperta budowlanego – przyjedzie na plac budowy domu i odpowie na wszystkie Twoje pytania. Pierwszy raz za darmo. Kolejne konsultacje są płatne (500 zł każda) i nieobligatoryjne. Za darmo będziesz też mógł – bez limitu, do końca budowy – zadawać pytania naszym ekspertom wysyłając je emailem.

Razem ze świetnym projektem kupujesz pewność, bezpieczeństwo i wsparcie profesjonalistów.

projekty@building-companion.pl

tel. 22 57 32 013 / 885 886 518