Projekt kotłowni na paliwo stałe

   

    Projekty HOMEKONCEPT w swych podstawowych wersjach projektowane są z myślą o ogrzewaniu domów gazem ziemnym. Jednak wychodzimy naprzeciw wszystkim Inwestorom preferującym rozwiązanie alternatywne – zastosowanie ogrzewania paliwem stałym, które dzięki konkurencyjnym cenom oraz szerokiej dostępności nadal cieszy się dużym zainteresowaniem. Mając ten fakt na uwadze, dla większości naszych projektów przygotowaliśmy specjalne opracowanie dodatkowe kotłowni na paliwo stałe.

    Najbardziej popularnymi paliwami stałymi są: drewno, ekogroszek czy też pellet.


    Kotłownia na paliwo stałe w domu jednorodzinnym musi spełniać szereg warunków, które narzucają polskie normy budowlane. Przygotowane przez naszą pracownię opracowania kotłowni na paliwo stałe spełniają wszystkie wymogi prawne dotyczące lokalizacji i wymiarów kotłowni oraz usytuowania pieca, parametrów komina oraz kanałów wentylacji nawiewnej i wywiewnej.


    Projekt kotłowni na paliwo stałe obejmuje rysunki techniczne z rozplanowaniem kotłowni oraz opis systemu.


    Co ważne – projekt kotłowni na paliwo stałe jest projektem alternatywnym w stosunku do projektu gotowego, zatem jego zastosowanie może wymagać zmian w projekcie na etapie adaptacji.


    Jeżeli jesteś zainteresowany dodatkowymi informacjami dotyczącymi opracowania kotłowni na paliwo stałe – skontaktuj się z nami. tel. 606 228 556, e-mail: studio@homekoncept.pl


Cena - 350

Zobacz pozostałe dodatki: