Gotowy projekt wnętrza HOMEKONCEPT 26

Podoba Ci się aranżacja wnętrza w HOMEKONCEPT 26? Przeglądając projekt i jego wizualizacje wiesz, że w takim wnętrzu na pewno odpoczniesz! Czujesz że jest to styl i gust nie tylko HOMEKONCEPT ale i TWÓJ?

To świetnie!

Już teraz możesz kupić komplet dokumentacji projektowej oraz zestawienie wszystkich materiałów użytych w tym projekcie. Wszystko po to by etap wykańczania wnętrz przebiegł szybko i bez  zbędnego wysiłku. By radość z nowego domu i jego przepięknych wnętrz  towarzyszyła Ci od samego startu prac aranżacyjnych.


Zamów gotowy projekt wnętrza wraz z projektem domu i zyskaj 20% rabatu na projekt wnętrza!


Jakie pomieszczenia obejmuje gotowy projekt wnętrza HOMEKONCEPT 26?

Gotowy projekt wnętrza do projektu HOMEKONCEPT 26 jest dostępny w trzech aranżacjach (zgodnie z wizualizacjami na www). Projekt wnętrza obejmuje blisko 85 m² powierzchni w której skład wchodzi:

 • salon z jadalnią, 
 • kuchnia,
 • sypialnia, 
 • łazienka.


Ważna informacja! 

Wraz z całą dokumentacją projektową otrzymujesz wsparcie projektanta wnętrz HOMEKONCEPT. Razem z nim możesz omawiać kolory, faktury i zamienne materiały. 

Wspólnie z projektantem wnętrz możesz się udać na wspólne zakupy online w HOMEKONCEPT.shop – gdzie znajdziesz wszystkie potrzebne materiały do wykończenia Twojego wymarzonego wnętrza, a także profesjonalne wsparcie produktowe i techniczne dotyczące każdego etapu wykończenia domu. 


W dokumentacji technicznej, którą otrzymasz po zakupie gotowego projektu wnętrza znajdziesz: 

 • wizualizacje wnętrz pomieszczeń,
 • układ funkcjonalny wnętrza, czyli rzuty pomieszczeń widzianych z góry, z rozmieszczeniem mebli i innych elementów wyposażenia wraz z dokładnymi wymiarami, 
 • układ sufitów podwieszanych, czyli rysunek, który pokazuje sufity wraz np. z niszami na oświetlenie czy też karnisze, 
 • rzut oświetlenia, czyli nic innego jak rysunki z dokładnym rozmieszczeniem punktów świetlnych, wszystkich gniazdek elektrycznych i włączników, 
 • rozmieszczenie punktów wyjściowych instalacji wodno-kanalizacyjnej w łazienkach i w kuchni, 
 • rzut przedstawiający układ posadzek w projektowanych pomieszczeniach, np. z dokładnym sposobem ułożenia płytek (celem minimalizacji odpadów i małych ‘docinek’),
 • widoki ścian z kolorystyką i wyposażeniem wraz z dokładnym wymiarowaniem i opisem, 
 • wybrane detale techniczne ułatwiające wykonanie trudniejszych rozwiązań zastosowanych w projekcie (np. uskoki w suficie podwieszanym z wbudowaną taśmą LED),
 • projekt mebli na wymiar jeśli oczywiście tego typu zabudowy meblowe zostały użyte w projekcie,
 • zestawienie wszystkich materiałów i elementów wyposażenia wnętrza użytych w projekcie wraz z ilością jaką należy zamówić (płytki, deski podłogowe, tapety, oświetlenie, baterie, umywalki etc.).


UWAGA! Gotowy projekt wnętrza to nie wszystko! 

Jeśli podoba Ci się nasze gotowe wnętrze ALE… 

… wolisz np. jaśniejsze płytki w łazience, inne kolory w sypialni lub rozkład mebli w kuchni Ci nie odpowiada – skontaktuj się z nami – wspólnie zastanowimy się jak dostosować wnętrze aby w 100% odpowiadało na Twoje potrzeby.

Podobnie w sytuacji, gdy podoba Ci się wnętrze w innym projekcie domu HOMEKONCEPT – porozmawiajmy, czy możemy je dostosować do Twojego domu.

A może wnętrze zrobiło na Tobie efekt WOW i potrzebujesz projektu pozostałych pomieszczeń?

Wspólnie możemy znaleźć rozwiązanie wszystkich Twoich projektowych dylematów!


Skontaktuj się z nami: 

tel: 606 228 556 

e-mail: studio@homekoncept.pl

Cena - 4600

Zobacz pozostałe dodatki: